Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Uzun Ömürlü: İnce LED gömme ışıklar, zamana dayanacak şekilde yapılmıştır ve uzun yıllar güvenilir hizmet sunabilir. Uzun süreli dayanıklılığı garanti eden ve çok az bakım gerektiren yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir.
2. Enerji Verimliliği: Enerji tasarruflu ince LED gömme ışıklar tarafından minimum elektrik kullanılır. Enerji maliyetlerinizden tasarruf etmek ve geleneksel ampullerden daha uzun süre dayanmak için harika bir yöntemdir.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Işın açısı | 120 derece |
| ARJANTIN | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
Detay Resmi:





