
Özellik:
● Yüksek Parlaklık (480lm), 40W Değiştirme
● Soğuk-Gün-Sıcak – Renk Sıcaklığı, Yüksek CRI (80'in üzerinde)
● Yüksek Kalite, Yüksek Parlaklık Epistar 30x SMD2835 LED Chip
● Yüzde 85 Enerji Tasarrufu, Düşük Güç Tüketimi ( 6W )
● 5 yıl! Garanti, Uzun ömür (30.{2}} saatten fazla), CE, RoHS
● Titreşimsiz LED
Şartname:
| MEVCUT RENK SICAKLIKLARI | Serin-Gün-Sıcak |
| IŞIK AKISI | 480 lm |
| vat miktarı | 6W |
| SOKET TİPİ | Panel |
| kısılabilir | HAYIR |
| ÜRÜNÜN RENGİ | Beyaz |
| Lümen Watt | 80 lm/ağırlık |
| ENERJİ TASARRUFU | yüzde 85 |
| AMPUL ŞEKLİ | Yuvarlak Pano |
| EŞ DEĞER | 40W |
| ENERJİ SINIFI | Bir artı |
| GERİLİM | AC230V |
| IŞIN AÇISI | 120 derece |
| LED ÇİP TİPİ | SMD LED'i |
Tanım:
Gücün yaklaşık 10'unu kullanarak benzer parlaklık sunan eski bir 40W Halojen Down Light'a eşdeğerdir. Bu 6w yuvarlak led panel ışığı, orijinal eski aşağı ışıktan yüzde 85 daha az enerji kullanır ve 30 kat daha uzun ömürlüdür. Ayrıca standart enerji koruyucuların aksine bu LED Panel cıva içermez ve anında açılır. Yüksek Kalite, Yüksek Parlaklık Epistar 30x SMD2835 LED Chip sayesinde bu LED Panel Işığı, eski 40W Halojen Down Light'ın en iyi alternatiflerinden biridir.
Ürün resmi:







Hangi ödeme yöntemlerini sunuyorsunuz?
1. Banka veya Kredi Kartları
Kartla Ödeme Kolay ve Güvenlidir.
güvenli ödeme logosu
Destekleyen PayPal Logosu
Kart ödemelerinizi işlemek için güvenli PayPal kullanıyoruz. Ödeme doğrudan kredi kartınızdan veya bankamatik kartınızdan (VISA, MasterCard, Discover veya American Express) tahsil edilir. Siparişiniz bize ulaştığında satın alma tutarı kartta rezerve edilir. Ardından, mallar gönderilir gönderilmez karttan ücret tahsil edilir.
Lütfen dikkat: Bazı banka veya kredi kartları mağazamız tarafından kabul edilmeyebilir. Herhangi bir sorun varsa lütfen Müşteri Desteği ile iletişime geçin.
Satın alma işlem verileriniz, yalnızca ödemenizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. Birinci sınıf 256-bit SSL şifrelemesi ile güvence altına alınmış ve onaylanmıştır. Bu işlem tamamlandıktan sonra satın alma işlemi bilgileriniz silinir.
Kredi kartı bilgilerini saklamıyoruz ve müşteri bilgilerini 3. taraflarla paylaşmıyoruz.
2. Paypal
PayPal ile ödeme yapmak Basit, Hızlı ve Güvenlidir.
paypal-ödeme yöntemi
Siparişinizi verirken istediğiniz ödeme yöntemi olarak ödeme sırasında PayPal'ı seçin ve ardından talimatları izleyin. E-posta adresiniz ve PayPal şifrenizle PayPal hesabınıza giriş yapın ve ödemeyi onaylayın. Bu şekilde bilgilerinizi doldurmanıza gerek kalmaz PayPal tüm bilgilerinizi dolduracaktır, bu nedenle ödeme yapmadan önce doğru teslimat adresini seçtiğinizden emin olun.

