
Suya dayanıklı, tamamen ayarlanabilir ve üç güç çeşidinde sunulan LED downlight'lardır. Lümen parlaklığı, watt değişkenine bağlı olarak değişir ve 430 ile 890 lümen arasında değişir. Tam yangın sınıfına sahip, tamamen ayarlanabilir bir LED yukarıdan aydınlatma olmasına rağmen, IP65 derecesine sahiptir, yani su ve toz geçirmezdir.
6W varyantı 36 derecelik bir ışına sahiptir, 9W, 36 veya 55 derecelik bir ışın seçeneğine sahiptir ve 11W, 55 derecelik bir ışın seçeneğine sahiptir. Kompakt formun 64 mm derinliği, daha küçük tavan alanlarına yerleştirilmesine olanak tanır.
Bu ayarlanabilir LED downlight, tekli COB (yerleşik çip) LED çip kaynağı ve son teknoloji reflektörü sayesinde yüksek ekonomi ve parlak bir aydınlatma efekti sağlar.
Özellik:
- Kısılabilir - Varilight V-Pro gibi LED kısma anahtarları ile uyumludur.
- Yangına dayanıklı: Evet, tamamen yangına dayanıklı. 30, 60 ve 90 tavan
- Part C Hava sızdırmazlığına uygundur.
- Sese dayanıklılık için Part E Uyumludur.
Veri tablosu:
| kısılabilir | Evet |
| Downlight Tipi | Ayarlanabilir |
| Sona ermek | Mat Beyaz |
| Yangın Dereceli | Evet |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Yalıtım Örtüsü | HAYIR |
| Yaşam beklentisi | 35,000 Saat |
| Aydınlatma Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Lümen | 430 Lümen |
| ürün tipi | LED Downlight |
| Gerilim | 230V AC |
| Garanti | 3 yıl |
| Yükseklik: | 64mm |
| Çap: | 100mm |
| Delik kesme boyutu: | 92mm |
Daha fazla resim



Başvuru:

SSS:
S: Kurulumu kolay mı?
C: Evet, kolay kurulum için tasarlanmıştır ve bir montaj braketi ile birlikte gelir.
S: AllInOneDownlight'ın bir garantisi var mı?
C: Evet, 3-5yıl garantilidir.
