Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. KISILABİLİR: Bu ışık, yüzde 10'dan yüzde 100'e sorunsuz bir şekilde kısılabilir ve piyasadaki çoğu LED karartıcıyla uyumludur, bu da onu mutfaklar, oturma odaları, yatak odaları ve banyolar dahil olmak üzere çeşitli aydınlatma uygulamaları için uygun hale getirir.
2. ENERJİ MALİYETLERİNDEN TASARRUF EDİN - Tipik 50,000 saatlik ömrü nedeniyle bu LED tavan ışığının bakım ve değiştirme maliyeti daha düşüktür; Günlük ortalama üç saatlik kullanımla 45-yıllık bir ömre sahiptir ve mutfak, oturma odası, yatak odası ve banyo gibi alanlarda ev aydınlatması için mükemmeldir.
| Lamba Tipi | smd2835 |
| güç | 12W |
| Sabit Akım | 300mA |
| Lümen Çıkışı | 1200lm |
| Renk sıcaklığı | 3000k-6000k |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
| Güç kaynağı | AC |
Detay Resmi:







