Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. Dairesel gömme montajlı ışık, parlak ve eşit aydınlatma sağlayarak her alanın sıcak ve davetkar hissetmesini sağlar.
2. Şık tasarımı ve kolay kurulumu, onu modern ve çağdaş evler için mükemmel bir seçim haline getirir.
3. Enerji tasarruflu LED ampuller sayesinde uzun ömürlü, güvenilir performans sağlarken enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı olur.
Şartname:
| Güç | 3W/5W/7W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120 lm/ağ |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesim boyutu | 68 mm'den 280 mm'ye |
| Dış çap | 85-300M |
| PF | >0.90 |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Zarif ve işlevsel Dairesel gömme montajlı ışıkla iç tasarımınızı geliştirin.
Hakkımızda:


