Ürün Açıklamaları:
1. LED aşağı ışıkların düşük enerji tüketimi ve uzun yaşam özellikleri, yeşil çevresel koruma kavramına uygun olan enerji tüketimini ve karbon emisyonlarını etkili bir şekilde azaltabilir. LED Downlights, enerji tasarrufu yetenekleriyle de bilinir.
2. Ucuz uzun vadeli kullanım maliyeti ve daha yüksek maliyet performansı bu ürünü hem ekonomik hem de kullanışlı hale getirir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 18W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K-6000K |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 120lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | 80-83ra |
| Destek Dimmer | Triac Dimmabable |
| PF | >0.90 |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V veya 12V DC, 24V DC |
Görüntüler:



Kullanım:


Otel içinde, rahat ve davetkar bir ortam üretmek için lobiye, konuk odalarına ve koridorlara kuruldu.
Restoran: Yemek için hem romantik hem de sıcak bir atmosfer yaratmak için restoranın tavanına veya stanın üstünde kurulmuş.
