
Ürün özelliği:
1. AC 85-265V çalışma voltajı; floresan veya göz kamaştırıcı değil.
2. CFL, akkor ve halojen ampullerden yüzde 90 daha az enerji kullanarak paradan tasarruf edin.
3. Panel ışığı tavana tam olarak yerleştirilmiştir ve yerden tasarruf etmek için yalnızca 20 mm kalınlığındadır.
4. Bu harika maliyet-performanslı led panel ışığı, oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, koridorlar, merdivenler, işyerleri ve diğer çeşitli iş ve konut alanlarında kullanım için mükemmeldir.
5. Lambaların 50000-saatlik kullanım ömrü ve beş yıllık garantisi vardır.
| güç | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Giriş(AC) | 120V |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım artı PC |
| Kesmek | 80MM |
| Renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkonlu, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| Işın açısı | 120 derece |
Detay Resmi:






