Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün özelliği:
1. beş yıl garanti Tüm ürünlerimiz için en yüksek standartları korumak amacıyla, her birini etkinlik ve güvenlik açısından değerlendiriyoruz.
2. Kapsamlı etkinlik ve güvenlik testleri yoluyla ürünlerimizin her biri için en yüksek standartları koruyoruz. LED yenilemelerimiz, en güncel titreşimsiz LED teknolojisi sayesinde anında yanar.
3. Arkadaki hareketli anahtar, CCT'nin ayarlanmasını kolaylaştırır. Birini seçmeden önce, aydınlatma kalitesini değiştirmek için inşaat sırasında çeşitli renk tonlarını deneyin.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Ürün boyutu | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işın açısı | 120 derece |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
Detay Resmi:








