
Ürün özelliği:
1. Işık çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir ve tavanınız ve çatınız için mükemmeldir. Yurt odaları, oturma odaları, mutfak tezgahları, koridorlar, vestiyerler, girişler, bodrumlar ve daha pek çok yerde kullanılabilir.
2. 3'Ü 1 ARADA GELİYOR Yerleşik bir tetikleyiciye ve ışık kaynağına sahip entegre LED'li Downlight.
3. ENERJİ TASARRUFU Yüksek verimli LED aydınlatma, 12W 500lm 3000K, 36W geleneksel lambaya eşittir, yüzde 85'e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilir. Konutları ve şirketleri aydınlatmak için ideal olan 110 derecelik geniş bir deşarj aralığıdır. Aydınlatma dağılımı bile ailelerinize rahatlatıcı ve konforlu bir atmosfer sağlar.
4. IP65 hava koşullarına dayanıklı: IP65 hava koşullarına dayanıklı aydınlatma, IP20/IP44 oturma odası, yatak odası, giriş gibi daha düşük IP oranı gereksinimleri olan tüm genel aydınlatma kullanımlarına ek olarak mutfak, banyo, hol ve alt yüzeyler gibi ıslak alanlarda kullanılmasını sağlar. salon vb.
| güç | 12W |
| Giriş(AC) | 120V |
| Malzeme | Alüminyum ve Akrilik |
| Işık Yönü | Downlight |
| Renk sıcaklığı | Yaklaşık 3000K Sıcak Işık |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
| Güç kaynağı | AC |
Detay Resmi:







