özellik:
1. Düz LED panel armatürler her türlü mekana şıklık katan modern ve şık bir tasarım sunar.
2. Bu armatürlerde kullanılan enerji tasarruflu LED teknolojisi, güç tüketimini azaltmaya ve kamu hizmet maliyetlerinden tasarruf sağlamaya yardımcı olur.
3. Uzun kullanım ömrü ve düşük bakım gereksinimi ile bu LED panel armatürler hem konut hem de ticari ortamlar için uygun maliyetli bir aydınlatma çözümü sunar.
Şartname:
| LED çipi | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 koruma sınıfı |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62 |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Ömür | 50000saat |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Evinizin ambiyansını ve atmosferini şık ve verimli Flat LED panel armatürlerle güçlendirin.
Hakkımızda:


SSS:
Numune siparişi mümkün mü?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.
