Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. Halo Light'ın dairesel panel tasarımı daha homojen ve yumuşak bir aydınlatma efekti sağlayabilir.
2. Ultra uzun ömrü ve enerji tasarruflu LED ışık kaynağı, kullanıcılara daha istikrarlı ve enerji tasarruflu bir deneyim sunar.
3. Halo Light'ın sade ve şık tasarımı, ev ve iş yeri aydınlatma ihtiyaçlarını karşılar ve ortama şıklık katar.
Şartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/w |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

Halo Işığın yumuşak, ortam ışığının keyfini çıkarırken her odaya bir zarafet dokunuşu katın.
Hakkımızda:


