Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellik:
● 18 watt çıkış
● 1400 lm nötr renk
● 120 derecelik ışık huzmesi
● 225x225 mm
Şartname:
| Bağlamanın rengi | beyaz |
| Gerilim | 230V |
| Güç | 18W |
| ışığın rengi | 1400 lm nötr renk |
| Boyutlar (mm) | 225x225 mm |
| Montaj deliğinin çapı | 206x206 mm |
| Enerji sınıfı | A |
| Enerji tüketimi kWh / 1000h | 6WkWh / 1000h |
| Işık akısı | 400 lm |
Tanım:
Tasarım Işığı LED gömme tavan lambası BENWEI Daire Beyaz 18W 1400 Lümen 230V Bağlantı
Ürün resmi:






LED ışıklar gömme aydınlatma için iyi midir?
Aslında, çoğu yeniden biçimlendirme gömme aydınlatma, kurulum kolaylığı ve enerji verimliliği nedeniyle LED ampuller kullanır. LED ampuller diğer ampul türlerine göre çok daha uzun ömürlüdür.
Gömme ışık ve gömme ışık arasındaki fark nedir?
Gömme ışık ("kutu" olarak da anılır) ile bir tavan ışığı arasında bir fark olduğunu pek kimse bilmez.
