
Ürün Özellikleri :
1.Lambaların belirgin şekilde düz ve ultra ince şekli, herhangi bir sınıf veya kalınlıktaki tavanlara fazla çaba harcamadan monte edilmesini kolaylaştırır. Olağanüstü bir sonuç elde etmek için, tüm çevre ayarlanmalıdır.
2.Takıp kullanıma hazırdır. LED lambaları mümkün olan en az miktarda enerji kullanacak şekilde değerlendirildiğinden, aydınlatmayla ilgili güç maliyetlerinde her ay yüzlerce dolar tasarruf edebilirler. ortalama 50,000 saat.
3.Basit kurulum: Net talimatlar sayesinde herkes ışığı kurabilir. Öğelerini en üst düzeyde incelikle yaratıyoruz.
4. Bu lambada sağladığımız soğuk ışıkla, diğer ışık renklerinin değiştirdiği her şeyin gerçek renginin keyfine varacaksınız. Güneş ışığına en çok benzeyen renktir.
5. Vitrin, vitrin, dolap, evler, işyerleri, yemekhaneler, oturma odaları, yatak odaları, koridorlar, girişler, resepsiyon alanları ve daha fazlasına kurulum. Bağlantı kutusu dahil değildir.
Şartname
| ürün tipi | LED Güçlendirme |
| İnşaat Tipi | Tadilat |
| Kırpma Şekli | Daire |
| Kırpma Stili | Açık |
| Kuru, Nemli veya Islak Konum Listelendi | Nemli; Kuru |
| Dış Mekan Kullanımı | Evet |
| LED Renk Sıcaklığı | 6000K |
| güç | 3W |
| Ömür | 6000K |
| Lümen | 240 lm |
Detay Resimleri:


Başvuru




