
Ürün özelliği:
1. Standart LED gömme aydınlatmanın aksine, ultra ince 6 inçlik modellerimiz 3 renk sıcaklığında sunulur: 5000K Gün Işığı, 3000K Yumuşak Beyaz ve 4000K Parlak Beyaz.
2. Gömme kutuları 5 saniye asma tavanda tutar, ardından 10 saniyeden fazla kapatırsanız, başta seçtiğiniz renk sıcaklığı hatırlanır.
3. Asma tavandaki gömme kutular, kutudan çıktığı haliyle IC sınıfına sahiptir, bu da tavanlardaki yalıtımlarla temasa izin verildiği ve bağlantı kutusunun termal olarak korunduğu anlamına gelir; çatıda veya baş üstü kiriş alanında daha az yangın tehlikesi riski ve daha fazla ev güvenliği. Gömme ışık armatürü, titreme veya uğultu olmadan ısı dağılımını iyileştirdi
4. Led gömme aydınlatma 4 inç, daha yüksek lümenli (1100LM) ve daha düşük güç tüketen (12W) dünya lideri bir LED çipine sahiptir ve enerji maliyetlerinde yüzde 88'e kadar tasarruf etmenizi sağlar.
5. The 3CCT recessed cans in drop ceiling are 5%-100% dimmable and match most dimmers in the market. CRI>80, yani daha gerçek ışık ve daha yüksek renk kalitesi. Led kutu ışığı hava geçirmez ve nemlidir, mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo, ofis, garaj, koridor ve diğer alanlar için mükemmeldir.
| Işık fikstür formu | Gömme |
| watt | 3W/6W/9W/12/W15W/20W/23W |
| LED Boncuklar | 2835 led çip |
| SKK | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Işık fikstür formu | gömme |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| CRI | >90 Ra |
Detay Resmi:





