Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. KOLAY KURULUM - Neme dayanıklı LED İnce Downlight'larımız yerleşik bir bağlantı kutusuna sahiptir, bu nedenle kutu gerektirmezler. Tavanda boyutuna uygun bir delik açın, ardından yaylı braketleri içeri katlayarak içine doğru bastırın. Çiftli alçıpan, tekli alçıpan ve tavan tavan tiplerinin tümü yaylı braketlerle uyumludur.
2. KISILABİLİR - Herhangi bir ruh haline veya dekora uyması için tutarlı karartma (yüzde 100 -10 ).
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
| IP Oranı | IP44 ön |
| Işın açısı | 120 derece |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
Detay Resmi:






