
Ürün özelliği:
1. 75 W akkor ampulle aynı miktarda ışık üretmek için yalnızca 13,5 W'a ihtiyaç duyan bu ETL ve Energy Star onaylı ışığı kullanarak, 40,000-saatlik uzun kullanım ömrü boyunca set başına 1.082,4 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz. . Ek olarak, parlamayı azaltan ve çizilmeye karşı dayanıklı renkli cama sahiptir.
2. Bu LED downlight, yalnızca 2 inç tavan alanına ihtiyaç duyduğu için bir mahfazayı destekleyemeyen tavanlar için mükemmeldir. Metal yaylı klipsler, kurulumu kolaylaştırmak ve dayanıklılığı garanti etmek için ışığı sıkıca tutar.
3. Eşsiz su geçirmez erkek ve dişi bağlantıları, nemli ortamlarda iyi çalışmasını sağlar. IC derecesi nedeniyle bu lamba, aşırı ısınma ve ateş yakma riski olmaksızın yalıtımla temas halinde olabilir.
4. Pürüzsüz yüzde 100 -10 karartma ve piyasadaki karartıcıların çoğuyla uyumluluk, arzu ettiğiniz ambiyansı yaratmayı kolaylaştırır. Bu ışığın CRI80 plus ve 1100 ışın açısı, onu banyolarda, mutfaklarda ve bodrumlarda kullanıma uygun hale getirir.
5. Bu ışık, mevcut yapıların yanı sıra yeni inşaat ve tadilat projelerine eklenebilir. Alüminyum hafif gövde, 40,000-saatlik kullanım ömrünü uzatır ve 5-yıl garantilidir.
| Renk | 5000K Gün Işığı |
| Işık fikstür formu | Gömme |
| Oda tipi | Mutfak, Banyo, Yatak Odası, Oturma Odası, Ev Ofis, Yemek Odası |
| Güç | 13W |
| Işık akısı | 140LM/W |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Garanti | 5 yıl |
Detay Resmi:





