
Ürün özelliği:
1. bağlantı kutulu uzaktan kumandalı tavan sarkıtları düşük profillidir ve geleneksel bir mahfaza kutusuna ihtiyaç duymadan yalnızca 2 inçten daha az boşluk gerektirir
2. Yerleşik anahtarla Yumuşak Beyaz parlaklıktan Gün Işığı Beyazına ve Ultra Beyaza kadar seçim yapın: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
3. Yalıtım-Kontak onaylı, yani tavanlarda yalıtım ile temas halinde kullanılabilir. Banyolar, sundurmalar, garajlar vb. gibi iç ve dış nemli yerlerde kullanım için onaylanmıştır.
4. 1350 Lümen ile herhangi bir alanı aydınlatın ve yalnızca 18 Watt tüketerek enerji maliyetlerinde yüzde 90'a varan tasarruf sağlayın. Nominal 120V AC, 60Hz 5. Yüzde 100 ila yüzde 5 Kısılabilir özellik, parlaklığın ayarlanmasına olanak tanır ve bunu mutfak, oturma odası, yatak odası, koridor, dolap, bodrum vb. dahil her alan için mükemmel kılar.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
Detay Resmi:






