özellik:
1. Şık ve sofistike Halka LED Sarkıt Işık hayrete düşürecek. Zarif, dairesel formuyla modern yaşam alanlarına uyum sağlıyor.
2. Halka LED Sarkıt Işıktaki enerji-tasarrufu teknolojisi, standart aydınlatma armatürlerinden çok daha az elektrik kullanır. Güç masraflarını ve karbon etkisini azaltır.
3. Halkalı LED Sarkıt Işık, evinizdeki veya işyerinizdeki her alanı aydınlatarak çekiciliğini vurgular. Basit DIY kurulumu zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
Şartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/12W/15W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120 lm/ağırlık |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83 Ra veya 95-98 Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum ve PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesim boyutu | 68 mm'den 280 mm'ye |
| Dış çap | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Detaylı Görseller:





Işık kaybını azaltmak için yüksek yansımalı LGP ve iyi difüzyon difüzör plakası kullanın
Kullanımı:

Halka LED Sarkıt Işığının şık tasarımıyla her odaya şıklık katın.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
