
Ürün Açıklaması
Geniş, açılı, dağınık bir ışın sunduğu ve mevcut halojen ve flüoresan yukarıdan aydınlatmaların yerini alabileceği için mükemmel bir tavan ışığı. CCT Gün Işığı, Soğuk Beyaz (4200K) ve Sıcak Beyaz (3000K) (6500K) arasında Değiştirilebilir. IC-4 Bitişik ve Örtülü kullanımlar için derecelendirilmiştir ve termal koruyucu kaplamaya olanak tanır. sabit bir far. alüminyum pres döküm ile inşa edilmiştir. beyaz toz kaplı yüzey. Yüksek performanslı SMD LED dizisi. Harici karartıcılı LED denetleyici. Tak ve esnet (Toplam uzunluk 1m). 30.000 saat veya daha uzun süre dayanan. IP44 (yalnızca ön).
Şartname
| Çalışma Gerilimi: | 240V |
| Küre Tabanı: | Entegre LED |
| güç: | 10W |
| Lümen: | 850/1000/900 lm |
| Renk Sıcaklığı: | Üç Renkli |
| CRI: | 80 |
| Işın açısı: | 90 Derece |
| kısılabilir: | Evet |
| Küre(ler) Dahildir: | Evet |
| IP derecelendirme: | IP44 |
| Koruma Sınıfı: | IC-4 |
| kullanım: | Kapalı |
Vurgu Noktaları
- Döşeme rengi seçenekleri mevcuttur.
- Kısılabilir ve renk sıcaklığı seçeneği vardır
- İster konut ister ticari olsun, herhangi bir iç alan için ideal
- Basit renk sıcaklığı seçimi 3000K/4200K/5700K
- Dayanıklı döküm alüminyum gövde şekli
- Saten gümüş veya şık beyaz toz kaplama
- Esnek ve takılabilir uzaktan sürekli akım arka kenar kısılabilir LED sürücü
- Yüksek derecede etkililiğe ve iyi bir opal polikarbonat difüzöre sahip SMD LED çipleri
Ayrıntılı Görüntü Ekranı















Uygulama Gösterisi
Yatak odası, yemek odası, oturma odası, koridor, koridor, mutfak, banyo vb. iç mekan uygulamaları için uygundur.



