ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 120lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | 80-83ra veya 95-98ra |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapağı |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Çerçeve örtüsü | Beyaz |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V veya 12V DC, 24V DC |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TUV, CE, Rohs |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ürünler Açıklama

8 inç 18W LED panel ışığı, modern ortamlar için mükemmel olan şık ve minimalist bir tasarım sergiliyor. Zarif tasarım ve cilalı yüzey, cilalı ve sofistike bir görünüm sunan herhangi bir dekora zahmetsizce entegre olur. Panelin dairesel tasarımı, geleneksel kare panel ışıklarına kıyasla ayırt edici bir seçenek sunar ve alanın genel estetiğini arttırır.
Tur 8 inç 18W LED panel ışığının enerji verimliliği önemli bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu ışık fikstürü, minimum enerji tüketimi sağlayarak sadece 18 watt kullanırken parlak ve tek tip aydınlatma sağlar. Bu sadece elektrik giderlerinin azaltılmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir atmosferin teşvik edilmesinde de rol oynar.
Yuvarlak bir tasarımdaki 8 inç 18W LED panel ışığı, olağanüstü ışık kalitesi sağlayan enerji verimliliği için mükemmel bir seçenek sunar. Premium LED çipleri, rahat ve estetik açıdan hoş bir aydınlatma atmosferini teşvik ederek parlak ve tek tip aydınlatma sağlar. Bu panel ışığı ofisler, ticari alanlar ve ev ortamları için mükemmeldir, üretkenliği artırır ve rahat bir atmosferi teşvik eder.


Kullanım

8 inç 18W yuvarlak LED panel ışığı dikkate değer çok yönlülük sunar ve bir dizi uygulama için mükemmeldir. Tavanlara, duvarlara monte edilebilir veya tavandan askıya alınabilir, bu da onu çeşitli ortamlar için uygun hale getirir. Bu panel ışığı, oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, ofisler ve perakende alanlar dahil olmak üzere çeşitli ayarlar için uygun etkili ve verimli aydınlatma sağlar.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
Ayrıca profesyonel aydınlatma çözümleri ve diğer entegre hizmetler sunuyoruz. Benwei, müşterileriyle çalışmak için "önce kalite" felsefesinde ısrar ediyor, müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Güney Afrika ve diğer ülkeleri kapsıyor, aydınlatma pazarında lider bir pozisyonda bulundu ve müşterilerin güvenini kazandı.

SSS
S: Yabancı ticari ekspres nedir?
C: Dış Trade Express, tek elden akıllı bir Dış Ticaret Ağı pazarlama SaaS sistem platformudur.
S: Örnekler kaç gün tamamlanacak? Peki ya seri üretime ne dersiniz?
C: Örnek yapımı için genellikle 3-5 gün. Kitle üretiminin öncü süresi miktara bağlı olacaktır.
S: Kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?
C: Üç QC işlemi alıyoruz: 1. Hammaddeler için; 2. Üretimin yarısına; 3. 12 saat yaşlandıktan sonra bir tek tek bir test.
S: Garanti zamanında bizim tarafımızda herhangi bir kalite problemi varsa nasıl yapılır?
C: İlk olarak, kanıt olarak fotoğraf çekin ve bize gönderin. Yenilerini ücretsiz olarak değiştireceğiz.
S: OEM veya ODM kabul edildi mi?
C: Evet, OEM & ODM yapabiliriz, ışıkta logo veya her ikisi de mevcuttur.
