Ürün özelliği:
1. ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR: Evinizin çevresinde ideal aydınlatmayı üretmek için çeşitli CCT'ler arasından seçim yapın. Hafiften (2700K) gün ışığına (5000K) kadar değişen 5 farklı renk sıcaklığı seçeneği mevcuttur. Sürekli titreşimsiz karartma ile yüzde 5'e kadar kısılabilir. tekli, dörtlü veya altılı paket olarak sunulmaktadır.
2. KOLAY KURULUM: Kurulumu basit olan yaylı klipsler, tavanlardaki gömme LED lambaları güvenli bir şekilde sabitler; Doğrudan Montaj kutusu muhafazası veya mevcut bir J kutusu gerekli değildir. Kesimde standart yuvarlak delik testeresi boyutları kullanılır; bir şablon verilir.
3. ISLAK YER belirtilen: Kapalı revaklar, açık havada yürüyüşler, duşlar, kapalı yemek alanları vb. gibi dış alanlar için kullanın. Islak konum, duşları ve korumalı tavanları gösterir.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Işın açısı | 120 derece |
| UGR | <19 |
| Şekil | Yuvarlak |
Detay Resmi:






