ÜrünSpesifikasyon:
| Gerilim | AC85-265V |
| Watt | 5W 9W 12W 16W 22W |
| LED çip | SMD 2835 |
| Lümen | 400/720/960/1280/1760lm |
| Renk sıcaklığı | 3000K 4000K 6000K |
| CRI | 80'den büyük veya eşit |
| Ivır zıvır | 20 |
| Boyut | Φ90/120/140/170/220mm |
| Konut rengi | Sandy Siyah / Kumlu Beyaz |
Ürünler Açıklama

6W Yuvarlak Slim LED panel lambası, aerodinamik ve etkili bir ışık kaynağı gerektiren alanlar için mükemmel olan şık ve çağdaş bir aydınlatma çözümüdür. Sadece 2-3 cm'lik bir kalınlığa sahip minimalist dairesel tasarım, modern iç mekanları geliştiren yıkama montajlı bir estetiği sağlar. Bu lamba, enerji verimliliği ve minimal bakım için tasarlanmıştır, bu da onu küçük ve orta ölçekli alanlar için mükemmel hale getirir. Odanın estetik cazibesine katkıda bulunurken yumuşak, hatta aydınlatma sunar.


Kullanım

Kafeler ve Restoranlar: Yemek alanları için sıcak beyaz ışıkla karşılama ortamları kurar.
Perakende mağazalar: High CRI, ürünleri hassasiyetle sunar ve müşteri ilgisini çeker.
Ofisler ve Toplantı Odaları: Nötr Beyaz Işık (4000K) verimliliği ve konsantrasyonu artırır.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
Ayrıca profesyonel aydınlatma çözümleri ve diğer entegre hizmetler sunuyoruz. Benwei, müşterileriyle çalışmak için "önce kalite" felsefesinde ısrar ediyor, müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Güney Afrika ve diğer ülkeleri kapsıyor, aydınlatma pazarında lider bir pozisyonda bulundu ve müşterilerin güvenini kazandı.

