Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
1.LED downlight'larımız doğrudan 220V'a bağlanabilir ve bu nedenle kısılabilir.
2. Bu LED downlight, titremeden yumuşak, sabit bir ışık vermek için sabit bir akım sürücüsü kullanır. Harika bir ışık verimliliğine sahiptir ve çok az elektrik kullanır.
3. Bu LED downlight'ın UV veya IR radyasyonu yoktur ve kurulumu kolaydır.
Şartname:
| performans: | 18 w |
| Tansiyon: | 220-240VAC |
| Giriş gerilimi: | 176-265VAC |
| Sıklık: | 50-60Hz |
| Sürücü çıktısı: | 30-38VDC // 390-400mA |
| Koruma sınıfı: | III |
| Işık kaynağı: | OSRAM |
| Renk oluşturma indeksi: | 80 |
| Işık akısı: | 1480 lm |
Daha fazla resim:


Başvuru:
Otel, yemek odası, toplantı odası, misafir odası, showroom, mağaza, koridor, telefon kulübesi, stüdyo ve sergi vb. için uygundur.


