Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Akıllı LED Panel Işığı 40w'nin akıllı kontrol teknolojisi ile akıllı telefonlar ve tabletler, özel aydınlatma durumları oluşturmak ve renk sıcaklığını ve parlaklığını değiştirmek için kullanılabilir.
2. 40w Akıllı LED Panel Işığı enerji ekonomisinde mükemmeldir. Bu cihaz, LED teknolojisi sayesinde geleneksel aydınlatmaya göre %70'e kadar daha az enerji tüketerek çevresel etkisini azaltır ve para tasarrufu sağlar.
3. Cihazın 50,000-saatlik kullanım ömrü, bakım masraflarını ve sıkıntıyı azaltır.
ÜrünŞartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP44 |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| İşlev | RGB+CCT Değiştirme+karartma |
| Renk sıcaklığı | RGBW |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz ve Gümüş |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:




Kullanımı:



