Ürün Özellikleri:
1. Yüksek kalite, enerji tasarrufu, düşük ısı ve düşük güç tüketimi.
2. Uzun kullanım ömrü ve yüksek ışık verimliliği.
3. Karbon emisyonunu büyük ölçüde azaltır, çevre dostudur.
4. Kurşunsuz, cıva ve diğer kirlilik unsurları.
5. Akkor ve çoğu halojen lambadan daha fazla enerji tasarrufu sağlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | RGBW (RGBW) |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V,110-240V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:




Aydınlatma, modern yaşamın önemli bir yönüdür ve aydınlatmayı kontrol etmek için kullanılan teknoloji yıllar içinde gelişmiştir. Aydınlatmadaki bu tür teknolojik gelişmelerden biri de akıllı ışıklı downlight'tır.
Akıllı ışıklı downlight, Amazon Alexa veya Google Assistant gibi akıllı ev sistemlerine ses veya uygulama tabanlı kontrol için bağlanabilen bir aydınlatma armatürü türüdür. Her yerden kısılabilir veya açılıp kapatılabilir ve renk sıcaklığı farklı aydınlatma senaryoları için ayarlanabilir.
Akıllı ışıklı downlight'lar ayrıca, birinin odaya girdiğini algılayabilen ve ışıkları otomatik olarak açıp kapatabilen hareket sensörleri gibi enerji tasarrufu özelliklerine de sahiptir. Bu özellik, aydınlatma sistemi tarafından tüketilen elektrik miktarını azaltmaya yardımcı olurken kullanıcılar için rahatlığı ve konforu artırır.
Kullanım:


Akıllı ışıklı downlight'ların uygulama alanları çeşitlidir, ancak özellikle yatak odası, oturma odası ve mutfak gibi aydınlatma kontrolünün önemli olduğu alanlarda faydalıdırlar. Ayrıca, müşteri dostu bir ortam yaratmak için mağaza ve ofis gibi ticari ortamlarda da kullanılabilirler.
