Ürün Özellikleri:
1. Enerji tasarruflu: Bu ışıklar daha az elektrik tükettikleri ve daha az ısı yaydıkları için enerji tasarrufludurlar, bu da onları uzun süreli kullanım için ideal kılar.
2. Uzun kullanım ömrü: Bu LED ışıkların ömrü uzundur ve dayanıklıdır; bu da minimum bakım ve değiştirme gerektirdikleri anlamına gelir.
3. Kolay kurulum: Yuvarlak LED Panel Işığı 18W'nin kurulumu kolaydır ve fazla güçlük çekmeden tavana monte edilebilir.
4. Kısılabilir: Yuvarlak LED panel ışıklarının bazı modelleri kısılabilir, bu da onları farklı ayarlarda mükemmel ambiyansı yaratmak için mükemmel bir seçim haline getirir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ŞNT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücüsü | Yalıtılmış ve titreşimsiz |
| Kesim boyutu | 68 mm ila 280 mm / 4 inç, 6 inç, 8 inç, 10 inç |
| Dış çap | 85-300mm |
Detaylı Görseller:




Yüzeye monte LED panel ışıkları, çağdaş alanları etkili bir şekilde aydınlatmak için tasarlanmış şık, yüksek performanslı aydınlatma seçenekleridir. Bu ışıklar, herhangi bir alandaki aydınlatmayı iyileştiren sürekli bir parlaklık veren, doğrudan bir yüzeye yerleştirilebilen armatürlerdir. Çeşitli aydınlatma taleplerini karşılamak için yüzeye monte LED panel ışıkları çok çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renk sıcaklıklarında mevcuttur.
Yüzeye monte LED panel ışıkları, uzun ömürlü olma ve enerji açısından verimli olma gibi ikili avantajlara sahiptir. Uzun süre dayanırlar ve baş ağrılarını ve göz yorgunluğunu azaltan sabit, eşit bir ışık çıkışı sağlarlar. Bu ışıklar halka açık alanlar, galeriler, müzeler, perakende mağazalar, evler ve işyerleri gibi çeşitli yerlerde kullanım için mükemmeldir.
Kullanımı:


Yüzeye monte LED panel aydınlatmanın popülaritesi her geçen gün daha fazla insan hem ekolojik hem de enerji dostu aydınlatma seçenekleri aradıkça artıyor. Evinizde en iyi aydınlatma için eski tavan lambanızı bu panel lambalardan biriyle değiştirin. Ayrıca mutfak, banyo ve yatak odalarındaki günlük işler için net, parlak ışık sağlamak için de kullanılabilirler.
Yüzeye monte LED panel ışıkları, çalışma alanlarında odaklanmayı ve üretkenliği artıran tutarlı bir aydınlatma kaynağı sağlayabilir. Bu ışıklar çağdaş, minimalist bir görünüme sahiptir ve geleneksel floresan aydınlatmanın yerini alacak şekilde kolayca takılabilir.
Yüzeye monte LED panel ışıkları, perakende ortamlarında belirli öğelere ve ekranlara dikkat çekmek ve bunları vurgulamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Parlama veya dikkat dağıtıcı gölgeler içermeyen bu aydınlatma sistemi, tam olarak uygun miktarda ışık sunar. Rahat ve davetkar bir ortam yaratmak için bu ışıklar galerilerde ve müzelerde de kullanılabilir.
SSS:
1. Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
LED ışıkların uzman üreticisi olarak, esas olarak üç çeşit LED ışık sunuyoruz: iç mekan, dış mekan ve güneş enerjisi.
2. Light for Chicken Coop (Zamanlayıcılı) için minimum sipariş miktarınız nedir?
Minimum satın alma tutarı yoktur; istediğiniz miktarda kazanabilirsiniz. Ancak sayının az olması birim maliyetin biraz daha yüksek olması anlamına gelecektir.
3. Kendi pazar konumumuz olsa yine de yardım alabilir miyiz?
Bize pazar gereksinimleriniz hakkında bildiklerinizi söyleyin, biz de bunları tartışalım ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olacak öneriler sunalım.
4. Şu anda hangi renk sıcaklığında?
3000–6500k'ye erişilebilir. Sıcak beyaz için 3000–3500k, doğal beyaz için 4000–4500k ve soğuk beyaz için 6000–6500k.
