Açıklama
Soruşturma göndermek
İsteğe Bağlı İki Şekil

(Kare gömme LED ışık)

(Yuvarlak gömme LED ışık)
Ürün Açıklaması
Doğal Beyaz - Doğal ışığı taklit ederken rahat olmasıyla ünlüdür. Saf beyaz ile sıcak beyazın arası.
Saf Beyaz - Taze bir parıltıyla modern tarz. Bunlar banyolar, mutfaklar ve çalışma alanları için harikadır.
Sıcak Beyaz - İnsanların bir araya gelip dinlenmesi için sıcak bir ortam yaratır. Oturma odaları, yatak odaları ve yemek odaları için idealdir.
Şartname
| modeli | BW-PL15W |
| Güç | 15w |
| Gerilim | AC85V-265V |
| Lümen | 4320LM artı |
| led çip | smd2835 |
| Malzeme | Plastik artı alüminyum |
| Renk İşleme İndeksi | 80'den büyük veya eşit |
| sürücü | sabit akım sürücüsü ve IC |
| Renk sıcaklığı | 2700K/6500K |
| Garanti | 2 yıl |
Vurgu Noktaları
- Çok ince gövde
- Düşük kurulum derinliği
- Yüksek ışık çıkışı
- Yüzde 60'a varan enerji tasarrufu
- Beyaz, sağlam alüminyum gövde
- Dar görünür çerçeve
Ayrıntılı Görüntü Ekranı









Renk Sıcaklığı Gösterisi



Kurulum


Paketleme ve Nakliye


Uygulama Gösterisi

İhtiyaçlarınızı karşılamak için farklı boyutlarda daireler ve kareler ince panel ışığımız var.

