
Özellik:
● Bu, IP65 standardına göre su geçirmez ve toz geçirmez olduğundan, gömme spot ışığını tüm yıl boyunca dışarıda bırakabileceğiniz anlamına gelir.
● Lamba ısı, sıcaklık veya nemden etkilenmez. Ek olarak, bu, gömme ışığı dışarıda veya banyolarda kullanım için mükemmel bir seçim haline getirir.
● Eğilebilir: Tavan ışığını tam olarak en sevdiğiniz öğelere dikkat çekmek istediğiniz yere doğrultun.
● 38 derecelik dar huzme açısı sayesinde, bir alan birden fazla gömme tavan ışığını kolayca barındırabilir.
● Güvenlik penceresi Güvenlik camı, camın sıcağa veya soğuğa tepki olarak kırılmasını veya çatlamasını önler.
● Çok ışık, az kullanım BENWEI'nin spot başına 400 lümen beyaz gömme aydınlatması yalnızca 5 volt güç kullanır.
● Hızlı bağlantı kutusundaki hızlı bağlantı bağlantıları sayesinde aletsiz kurulum mümkündür.
● Paslanmayan bir ışık Paslanmaz çelik görünümü ve demirden yapılan armatürün faydaları göz kamaştırıyor. Eşsiz bir kaplamaya sahip olduğu için bağlantı parçası passızdır. Çarpıcı, uzun süreli ilgi odağından yararlanmaya devam edebilmeniz için
Şartname:
| Giriş gücü: | 220-240V AC |
| Watt: | 5 Vat |
| eşdeğer watt: | 50 Vat |
| Işık kaynağı dahil: | Evet |
| Değiştirilebilir ışık kaynağı: | Evet |
| kısılabilir: | Evet, uygun dimmer ile |
| Işık akısı: | 400 lümen |
| Açık renk: | gün ışığı beyazı |
| Renk sıcaklığı: | 6000K |
| Renk oluşturma indeksi (CRI): | >80 |
| Işın açısı: | 38 derece |
| IP oranı: | IP20 / IP44 / IP65 |
| İçin uygun: | İç ve dış mekan kullanımı |
| Eğilebilir: | Evet |
| Enerji etiketi yeni: | F |
| Ömür: | 15.000 |
| Anahtarlama döngüleri: | 50.000 |
| Dış çap: | Ø 85 mm |
| Çap delik boyutu: | Ø 68 mm |
| Boyutlar: | 85x85x33mm |
| Yapı derinliği: | 95 mm |
| Sertifika: | CE, ROHS |
| Garanti: | 2 yıl |
| Boyutlar Hızlı bağlantı kutusu: | 72x32x22mm |
Tanım:
Beyaz gömme tavan ışığımız eğilebilen, toza ve suya dayanıklı ve değiştirilebilir ışık kaynaklarına sahip çok amaçlı özel bir ışıktır. Beyaz gömme aydınlatma, onu hem içeride hem de dışarıda kullanmanızı sağlayan bir IP65 koruma derecesine sahiptir. Az bakım gerektiren demirden yapılmıştır. BENWEI, mat siyah rengini yıllarca korumasını garanti etmek için neme dayanıklı ve UV'ye dayanıklı bir toz boya ile kaplanmıştır.
Ürün resmi:







