
Ürün özelliği:
1. Işığın renk sıcaklığını herhangi bir anda 3000K (sıcak beyaz), 4000K (soğuk beyaz) veya 5000K (gün ışığı) olarak ayarlamanıza izin veren yeni bir tasarım benimsendi.
2. Bu kutusuz LED gömme ışık, kablo terminali için IC derecelerine, ETL ve Energy Star sertifikalarına ve UL sertifikasına sahiptir. Bağlantı kutusu, tavan yalıtımı ile temas edebileceğinden termal olarak korunmaktadır.
3. Geniş açılı led downlightlarda daha yüksek lümen ve daha az elektriğe sahip yeni nesil LED çipler kullanılmaktadır. 110W akkor lambaya eşdeğer olan 12 Watt kullandığı için 1050LM ile enerji giderlerinden yüzde 88'e kadar tasarruf edebilirsiniz. Çizilmeye ve parlamaya dayanıklı buzlu LED cam.
4. Düşük profilli gömme aydınlatma, hem yeni tasarım hem de güçlendirme için uygundur. Çatıya sabitlemek için bir yaylı klips kullanın. Uygulama hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir.
5. Ultra ince gövde, yüzde 5'ten yüzde 100'e kadar sorunsuz karartma, karartıcıların çoğuyla uyumluluk, uygun nemli konum ve mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo, iş yeri, ortak alan gibi uygulamalarda çeşitli gereksinimleri karşılar. ve ulaşılması zor diğer yerler.
| güç | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Giriş(AC) | 120V |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım artı PC |
| Kesmek | 80MM |
| Renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkonlu, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| Işın açısı | 120 derece |
Detay Resmi:







