Ürün Özellikleri:
LED tavan lambası olarak adlandırılan yeni tip bir tavan lambası geliştirmek için çok yüksek ısı iletkenliğine sahip bir alüminyum alaşımı ve yenilikçi yapısal teknolojiler kullanıldı. LED tavan ışıkları hala evlerde yerini buluyor ve ticari aydınlatma pazarındaki popülaritesi giderek artıyor.
ÜrünŞartname:
| Tavan Işıkları | |
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ışık akısı | 120LM/W,140lm/W, 160LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Tüp Malzemeleri | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Lamba tabanı | G13 |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| CRI | >80 |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 yıl |
Şirketimiz:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, piliç tavuk ürünleri için LED aydınlatma üreten profesyonel bir üreticidir ve yüksek teknoloji ürünlerinin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını bir bütün olarak entegre eder. Fabrika 2010 yılında kuruldu ve Shenzhen'de bulunuyor. Şu anda 300'ün üzerinde çalışanımız var, yıllık satışlarımız 60 milyon doların üzerinde ve sektörde lider konuma ulaştık.
Hizmetimiz:
Kaliteyi test etmek için küçük MOQ, 2 adet mevcuttur.
1. Özel etiket mevcuttur, kendi markanızı yapmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Zamanında teslimat: numuneler:2-3 iş günü. Toplu ürünler: Miktarınıza bağlı olarak 10-25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş Kutular mevcuttur: Adedi, 1000PCS.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. İyi servis sonrası, müşterilerimizin başa çıkmasına yardımcı olacağımız ürünlerle ilgili herhangi bir soru.
6. Broyler Tavukları için Aydınlatma CE/RoHS/EMC/ETL/TUV'u geçebilir
7. Sıkı kalite kontrol: Hammaddelerin satın alınmasından itibaren ürünlerin kalitesini her zaman ilk sıraya koyarız
Tüm süreç boyunca ürün kalitesini sağlamak için katı gereksinimlerimiz var. Ayrıca en az 5 kat kalite testimiz var.
Detaylı Görseller:


