Ürün Özellikleri:
1. Düşük Güç Tüketimi: 12 Volt LED Deniz Feneri'nin enerji tüketimi, geleneksel halojen ışıklardan çok daha düşüktür. Güç tasarrufunun çok önemli olduğu gemiler için bu, onları mükemmel bir seçenek haline getiriyor.
2. Ömrü: Deniz 12 volt LED projektörler, normal halojen ampullerden çok daha uzun ömürlüdür. LED ışıklar akkor ampullerden daha uzun ömürlüdür çünkü kolayca bozulmazlar ve ısı üretmezler; bu da ömrünü kısaltan iki faktördür.
3. Doğa şartlarından etkilenmez: Yağmur, tuzluluk ve aşırı nem, deniz ortamının karşılaştığı ciddi durumlardan bazılarıdır. Su geçirmez yapısı, 12 Volt LED Deniz Feneri'ni bu tür ortamlarda kullanım için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu ışıkların IP68 su geçirmezlik sınıflandırması sayesinde her türlü nemi veya tozu dışarıda tutacağından emin olabilirsiniz.
4. Uzun Ömür: Rüzgârla savrulan tuz ve diğer aşındırıcı çevresel unsurlar, 12 Volt LED Deniz Feneri ile eşleşemez. Okyanustaki zorlu koşullara, herhangi bir mekanik arıza yaşamadan dayanabilecek birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir.
ÜrünŞartname:
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2700k-6500k |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-305V |
| Karartıcı | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP 66 |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | patlamaya dayanıklı projektör |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı |
| Işık Verimi (LM/W) | 120 |
Detaylı Görseller:


Denizcilik teknelerinin aydınlatma ihtiyaçları, deniz ortamının zorlu ve zorlu doğasından dolayı farklı ve özeldir. Bir deniz aracı yeterli aydınlatma olmadan iyi bir şekilde çalışamaz ve mükemmel çözümlerden biri güvenilir ve yüksek kaliteli LED projektörler kurmaktır.
12 voltluk LED projektörler deniz ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kapsamlı testlerin ardından deniz aydınlatması için en etkili seçenekler oldukları belirlendi. Uzun süre hayatta kalırlar, az enerji kullanırlar ve okyanustaki zorlu koşullara dayanıklıdırlar.
Kullanımı:


1. Navigasyon Işıkları
Herhangi bir askeri geminin güvenliği, seyir ışıklarına bağlıdır. Güvenli navigasyon için hiçbir şey, uzaktan görülebilen net, parlak ışığıyla 12 Volt LED Deniz Feneri'nin yerini tutamaz.
2. Işıklı Güverte
Güvertenin aydınlatması hem yolcuların hem de personelin güvenliğini garanti eder. Çevredeki ışık ne kadar loş olursa olsun, 12 Volt Denizcilik LED Projektör Lambaları güverte boyunca eşit bir ışık sağlayabilir.
3. Okyanus Tabanı İçin Işıklar
Denizdeki gemilerin de su altı ışıklarına ihtiyacı vardır. Geminin hemen çevresindeki denizlerin 12 Volt LED Projektör Denizcilik tarafından aydınlatılmasının çok faydalı olabileceği birçok yol vardır.
Paketleme ve Teslimat:

