Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
1. Alüminyum alaşımdan yapılmış ve elektrostatik olarak yüksek voltaj püskürtülmüş kabuk;
2. paslanmaz çelikten yapılmış, korozyona karşı oldukça dayanıklı açıkta kalan bağlantı elemanları;
3. Abajur, parlama önleyici ve buğulu ve daha yüksek darbe direncine sahip 10 mm kalınlığında fiziksel olarak sertleştirilmiş camdan yapılmıştır;
4. Uzman bir aydınlatma sistemi, adil aydınlatma dağılımı ve tutarlı aydınlatma;
Temel ayrıntılar
| Güç | 50W / 100W / 150W / 200W |
| Led Işık Verimliliği | 135LM/W |
| Işık akısı | 6750LM / 13500LM / 20250LM / 27000LM |
| SKK | 2700-6000K |
| CRI | ra>70 |
| Giriş Voltaj Aralığı | AC85-265V |
| Frekans aralığı | 47-63Hz |
| Güç faktörü | PF>0.97 |
| sürücü | Uzmanlaşmış Güç |
| Yeterlik | 0.9 |
| led ışık kaynağı | Bridgelux 3030 SMD |
| Maks. kasa sıcaklığı | Tcase= artı 85 derece |
| Çalışma Nemi | Yüzde 20 ~ 95 bağıl nem yoğuşmasız |
| Depolama Sıcaklığı Nem | -40 ~ artı 60 derece, yüzde 10 ~ 95 bağıl nem |
| Dış boyut | Φ200*270mm / φ255*285mm / φ320*310mm |
| net ağırlık | 4,2kg / 5,8kg / 8,5kg |
| Işın açısı | 90 derece /120 derece |
| IP Derecesi | IP66 |
| Çalışma Ömrü | 50000H |
| Garanti | 3 yıl |
Daha fazla resim:


Başvuru
* Petrol sahası, petrol rafinerileri
* Açık deniz petrol platformu, enerji santralleri
* Benzin istasyonları
* Petrol tankları, iskele, tünel
* Pompa istasyonu
* Trafo merkezi


