Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. ATEX Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı Işıklar, tehlikeli ve potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.
2. Bu ışıklarda kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji, güvenilir ve uzun ömürlü performans sağlar.
3. Çeşitli montaj seçenekleri ve özel tasarımlarla bu ışıklar, çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için çok yönlü ve etkili bir çözümdür.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 2700k-6500k |
| Giriş Gerilimi (V) | AC100-305V |
| Karartıcı | HAYIR |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP 66 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | Patlama |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı çerçeve |
| Işık Verimi (I/W) | 120 lm/ağırlık |
Detaylı görseller:



kullanım:

Hakkımızda:


