Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. IP68 Muhafaza - IP tarafından "toz geçirmez" olarak derecelendirilmiştir ve kaba dalgalardan veya güçlü su jetlerinden korumalıdır.
2. Vızıltı, UV, kızılötesi veya diğer zararlı radyasyon yaymayan ve cıva içermeyen, anında başlayan, tehlikeli, patlamaya dayanıklı bir LED projektör.
3. 600 Watt yüksek yoğunluklu deşarj (HID) veya düşük basınçlı sodyum (LPS) armatürleri, enerji verimli alternatiflerle değiştirin.
| Gerilim | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Güç | 100W |
| Işık akısı | 10000lm |
| Renk sıcaklığı | 5000K |
| Ra | 85'ten büyük veya eşit |
| Ortam sıcaklığı | -20 derece ~ artı 45 derece |
| Işık kaynağı ömrü | 50000 saatten büyük veya eşit |
| Aydınlatıcı | NEDEN OLMUŞ |
| Kablo dış çapı | 10mm~12mm |
| Malzeme | Havacılık Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP 66 |
| Yöntemi ayarla | 45 derece eğim |
Detay Resimleri:





