Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. Uzun kullanım ömrü ve iyi ısı dağılımı.
2. mükemmel kalite, mükemmel güç ve yüksek lümen.
3. Geleneksel ışıklara göre yüzde 80 daha fazla enerji tasarrufu yapın.
| Güç | 30W 40W 50W 60W |
| Işın açısı | 60 derece, 90 derece, 120 derece |
| IP derecelendirme | IP65 |
| PF | 0,97'den büyük veya eşittir |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 120 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -45 derece ~80 derece |
| Malzeme | Patlamaya dayanıklı dökme alüminyum |
| Giriş Voltajı(V) | AC85-265V |
| Renk sıcaklığı | 2700-6500K |
Detay Resimleri:







