Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Patlamaya Dayanıklı Alan Aydınlatması'nın tehlikeli alanlarda güvenli aydınlatma sağlaması sayesinde çalışanlar ve yöneticiler rahat edebilirler.
2. Sağlam yapısı ve malzemeleri sayesinde zorlu ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir ve uzun yıllar güvenilir bir şekilde çalışabilir.
3. Endüstriyel veya dış mekan aydınlatması için bu alan lambası güvenli, verimli ve kullanışlıdır.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700k-6500k |
| Giriş Voltajı (V) | AC100-305V |
| Kısık ışık | HAYIR |
| Ömür (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | Patlama |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı çerçeve |
| Aydınlatma Etkinliği (I/W) | 120 lm/w |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:

Hakkımızda:


SSS:
Peki ya teslim süresi?
A:Örnek 3-5 gün sürüyor.
