Açıklama
Soruşturma göndermek

●Grup II, Bölge 1,
tehlikeli alan alçak bölme & sarkıt ışık
●Ürün işaretleme özeti
II2G D
Ex d IIBT5 veyaT6 Gb
Ex t IICT95 derecesi veya T80 derecesi Db IP66
●CE, RoHS, ATEX ve IECEx
Uluslararası ürün işaretleri
●En rekabetçi, üst düzey
dünya çapındaki projeler için çözüm
ÖZELLİK
| Modeli | BW-EP-60K |
| Anma gerilimi | 230 V |
| Güç | 60W |
| ışık kaynağı dahil | LED SMD |
| Işık akısı | 1480 lm |
| Işık verimi | 110 lm/W |
| renk sıcaklığı | 4900 |
| vücudun rengi | Koyu gri |
| Montaj | tavana montaj/ Asma |
| IP kodu | IP66 Sertifikası |
| Malzeme tipi | Alüminyum alaşım |
DETAYLI GÖRÜNTÜ











