Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. Aşındırıcı ve zorlu endüstriyel uygulamalarda düşük maliyetli işletim, yüksek verimli sürücüler ve LED'ler sayesinde mümkün olur.
2. Ayrı bir LED odası, sürücü mahfazasının daha soğuk kalmasına yardımcı olur.
3. 60 derece, 90 derece ve 120 derece için çoklu ışın açısı seçenekleri LED ömrü: 50000 saat.
| Watt | 50w/100w/150w/200w |
| Lümen | >120 lm/ağırlık |
| SKK | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Pres döküm Alüminyum |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Gerilim | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Koruma sınıfı | IP 66 |
| Yöntemi ayarla | 45 derece eğim |
| Başvuru | Benzin istasyonları, Petrol sahaları, Kimya endüstrisi, Enerji santralleri, Boyama alanları, Nemli durum |
Detay Resimleri:







