ÜrünŞartname:
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2700k-6500k |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-305V |
| Karartıcı | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP 66 |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | patlamaya dayanıklı projektör |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı |
| Işık Verimi (LM/W) | 120 |
Detaylı Görseller:

Ürün Özellikleri:
1. Oldukça uzun-ömürlü ve sağlamdırlar; bu ışıklar çok fazla dayanabilir.
2. Düşük Voltaj: 24V işlemi, kıvılcım üretimini ve patlamaya- dayanıklı kablolamayı minimuma indirerek her ikisinin de tehlikesini azaltır.
3. Daha Az Elektrik Tüketimi: Geleneksel ampullerle karşılaştırıldığında, enerji-verimli LED ışık kaynağı çok daha az elektrik kullanır.
4. Anında-Açma: LED ışık kaynağında anında-açma işlevi bulunduğundan, ışığın açılmadan önce ısınmasını beklemeniz gerekmez.
5. Zorlu Ortamlara Uygun: 24-voltluk patlamaya dayanıklı LED ışıklar, geniş bir sıcaklık yelpazesinde çalışabilir.


Patlamaya- dayanıklı LED ışıklar, yanıcı malzemeleri ateşe verebilecek kıvılcımlar üretmeden aşırı sıcaklıklara ve neme dayanabilir. 24V patlamaya- dayanıklı LED ışık gibi düşük voltajlı aydınlatma armatürleri, potansiyel olarak tehlikeli alanlarda kullanıma uygundur. Yanıcı gaz ve buharların bu lambalara girmesini önlemek için özel muhafazaları ve contaları vardır.
Kullanımı:

1. Enerji (Petrol ve Gaz): Petrol platformları, rafineriler ve petrokimya tesislerine yönelik platformların tümü bu ışıklardan yararlanır.
2. Kimyasal işleme endüstrisindeki laboratuvarlar, ilaç fabrikaları ve kimya tesislerinin tümü 24-voltluk patlamaya dayanıklı LED ışıklardan yararlanır.
3. Madencilik sektöründe, yanıcı gaz, toz ve buharların neden olduğu patlamalara yatkın alanlarda bu ışıklar hayati öneme sahiptir.
4. 24V ile çalışan, patlamaya- dayanıklı LED ışıklara genellikle gemilerde, açık deniz platformlarında ve limanlarda rastlanır.
Paketleme ve Teslimat:

