Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
1. Son derece sağlam, patlamaya dayanıklı, sıkıştırmaya dayanıklı yüksek sıcaklık dayanımı
2.Üç katmanlı koruma (su geçirmez lastik pedi, su geçirmez kauçuk, metn tover)
3. Alüminyum alaşımlı döküm, hava akışı dağılım kabuğu, iyi korozyon direnci
4. İçbükey ve dışbükey olukların sızdırmazlık kombinasyonu, dolgu ve sızdırmazlık, iyi toz direnci
Temel ayrıntılar
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 6000K (Gün Işığı Uyarısı) |
| Giriş Voltajı(V) | AC100-240V |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 120 |
| Garanti(Yıl) | 5-Yıl |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 90 |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| IP derecelendirme | IP66 Sertifikası |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Başvuru | petrol arıtma, kimya endüstrisi |
| Tip | tavan lambası |
| Özellik | Yüksek Esneklik |
| Güç | 200W |
Daha fazla resim:




Başvuru


