Özellik:
1. Ayarlanabilir Braketli LED Tehlikeli Işık enerji tasarrufludur, bu da onu tehlikeli ortamlar için uygun maliyetli bir aydınlatma çözümü haline getirir.
2. Bu ürün, farklı çalışma alanlarına uyacak şekilde esnek kurulum ve özelleştirmeye olanak tanıyan ayarlanabilir bir brakete sahiptir.
3. Uzun ömrü, şok ve titreşimlere karşı dayanıklılığı ile bu LED ışık, endüstriyel ve dış mekan aydınlatma ihtiyaçları için güvenilir ve dayanıklı bir seçimdir.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (ŞNT) | 2700k-6500k |
| Giriş Gerilimi (V) | AC100-305V |
| Karartıcı | HAYIR |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP 66 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | Patlama |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı çerçeve |
| Işık Verimi (I/W) | 120 lm/ağırlık |
Detaylı görseller:



kullanım:

Hakkımızda:


