Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
Sürücü için entegre bağlantı kutusu.
Kısılabilir ve pille yedekleme fonksiyonu mevcuttur.
Denizcilik sınıfı toz boya kaplama işlemi.
Şartname:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700k-6500k |
| Giriş Voltajı (V) | AC100-305V |
| Kısık ışık | HAYIR |
| Ömür (saat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Çalışma Ömrü (Saat) | 50000 |
| Ürün Adı | Patlama |
| Güç | 100W-300W |
| Renk | Sarı çerçeve |
| Aydınlatma Etkinliği (I/W) | 120 lm/w |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:

Taşınabilir Çalışma Projektörümüzü kullanarak çalışma alanınızı kolay ve verimli bir şekilde aydınlatın.
Hakkımızda:


SSS:
Peki ya teslim süresi?
A:Örnek 3-5 gün sürüyor.
