Açıklama
Soruşturma göndermek

Mükemmel bir şekilde çözmek için ısı dağılımı ve yüksek termal iletkenlik için yüksek kaliteli kalınlaştırılmış alüminyum kullanır.
Isı dağılımı sorunu ve led'in hizmet ömrünü garanti eder.
VURGULAMAK
- Yüksek etkili aleve dayanıklı hazne
- Alüminyum alaşımlı kasa kapağı
- Yüksek borosilikat temperli cam
- OSRAM 3030 lamba yuvası
- Uzun servis ömrü
- yüksek parlaklık
- Doğru renk sıcaklığı
PARAMETRELER
| Güç: | 50W |
| Giriş: | AC85-265V/50HZ |
| Yonga: | SMD3030-120PCS |
| Renk: | 3000K/6000K |
| Işık efekti: | 130LM/W |
| CRI: | 80Ra'dan büyük veya eşit |
| Güç faktörü: | 0,95'ten büyük veya eşittir |
| IP derecelendirme: | IP66 Sertifikası |
| Boyut: | 250 * 210 * 90mm |
| Brüt ağırlık: | 2290g |
DETAYLI GÖRÜNTÜ










