Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellikler
1. Temperli cam, basınç ve patlamaya- dayanıklı
2.Son derece sağlam, patlamaya-dayanıklı, sıkıştırmaya-dayanıklı, yüksek sıcaklık direnci
3.Son derece su geçirmez
4.Üç-katmanlı koruma (su geçirmez lastik ped, su geçirmez kauçuk, metal kaplama)
Şartname
| Ürün Gücü | 30~220W |
| Giriş Gerilimi | 85-265V |
| Sıklık | 50-60HZ |
| Güç faktörü | 0.95 |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| CRI | Ra>75 |
| Işık Verimliliği | 120 lm/W'a eşit veya daha büyük |
| Ortam Sıcaklığı | -25 derece ~+55 derece |
| Servis Ömrü | >50000H |
Daha fazla ayrıntı


Uygulamalar

Şirketimiz


