
Özellikler
1.Bu projektör olağanüstü ısı dağılımına sahiptir ve yüksek-kaliteli LED çiplerden oluşur.
2. IP65 sertifikası ve 90 derecelik ışın açısı ile spot ışığı, benzin istasyonları, depolar, avlular, ahırlar, garajlar, mağazalar ve diğer endüstriyel ve ticari yerler dahil olmak üzere çok çeşitli geniş, ıslak iç ve dış mekan uygulamaları için uygundur.
Şartname
| Güç | 100W |
| Lümen Çıkışı | 12000lm |
| Işık Verimliliği | 120 lm/ağ |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 2700-6500K |
| Renksel Geriverim İndeksi (CRI) | Ra>80 |
| Işın Açısı θ/2 | 15/30/60/90/120/140*70/70*150/150*80/50*140/140*140 derece |
| Giriş Gerilimi | 220-240/100-240VAC |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Güç faktörü | >0.9 |
Daha fazla ayrıntı




Uygulamalar
Ultra-ince 80W LED Projektör Işıkları, otomobil bayileri, gençlik spor parkları, golf egzersiz sahaları, cepheler ve genel alan cepheleri, peyzaj aydınlatması, halka açık yerler, perakende aydınlatması ve konut kompleksleri aydınlatması, çeşitli dış mekan uygulamaları için yaygın olarak kullanılır.

Şirketimiz
Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek-teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş olup Shenzhen'de bulunmaktadır.
Adres
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta


