Açıklama
Soruşturma göndermek

Özellikler
1. Canlı Parıltı Efektleri UV ışığının gücüyle yaratıcı ifadenizi yükseltin. Neon renklerin patlamasını, reaktif pigmentlerin dans etmesini ve floresan detayların daha önce hiç olmadığı kadar canlanmasını izleyin.
2.Sanatsal Parlaklık İster sanatçı, ister performans sanatçısı, ister meraklı olun, UV siyah ışığımız çalışmalarınıza büyüleyici bir boyut katar. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve yaratımlarınızın büyüleyici bir ışıltıyla geliştiğini görün.
Şartname
| Ürün Adı | UV sihirli parti led aydınlatma |
| Güç | 50W |
| Işık kaynağı | Epistar Çip 2835 SMD LED |
| Görüntüleme açısı | 120derece,görüş açıları |
| Lamba boyutları | 230x195x57mm |
| Renk sıcaklığı | UV Mor / Mavi / Yeşil / RGB vb. |
| CRI | Ra.>80 |
| PF | 0.90 |
| Giriş Voltajı | AC{{0}V / 50-60Hz |
| Malzemeler | Pres döküm Alu. & temperli cam |
| Lümen | 5,000LM |
Daha fazla detay




Uygulamalar

Şirketimiz


