giriiş

Ürün özellikleri

1. Alüminyum Diecast Çerçevesi. Grafen kaplamalı yüksek yoğunluklu kalıp döküm alüminyum sel ışık gövdesinin tamamen benimseneceğini ve oksidasyon önleme ve ısı dağılmasını iyileştireceğini garanti ediyoruz. Kalıp döküm alüminyum gövdesi, piyasada bulunan ABS muhafazasına kıyasla daha uzun bir servis ömrüne ve üstün anti-korozyon, anti-oksidasyon ve ezme direncine sahiptir.
2. Kolay kurulum + ücretsiz bakım: Kaliteyi sağlamak için lambalarımız sağlam destekler, basit kurulum ve ücretsiz bakım sunar.

Ürün spesifikasyonu
| Güç | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Giriş Voltajı (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| Malzeme | ADC12 Kalıplı Alüminyum |
| Sürücü | Normal sürücü veya Meanwell sürücüsü |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Özellik | Flicker Free |
Kullanım

Taşkın lambası geniş bir açıya sahip olduğundan, genellikle evler, garajlar, yollar, sokaklar, yanlara, parklar, bahçeler, bahçeler, avlular, çiftlikler ve bazı küçük stadyum alanları gibi yerlerde hem içeride hem de dış mekanlarda taşkın aydınlatması için kullanılır.
Şirketimiz
Şirketimiz
Yetkin bir LED ışık üreticisi olan Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd., yüksek teknoloji ürünü ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve pazarlamasını tek bir entegre işletmeye entegre ediyor.

