Ürün Özellikleri:
1. 100-277V LED taşkın ışığı, hava koşullarına dayanıklı yapısı nedeniyle dış mekan uygulamaları için idealdir. Herhangi bir yere zahmetsizce çıkarılabilir ve kurulabilir, basit bir kurulumu kolaylaştırabilir ve herhangi bir bina işi için ideal hale getirebilir.
2. 100-277V ile uyumlu olan LED sel ışığımızla ortamınızı etkilemez. Su geçirmez kapasitesi, herhangi bir dış mekan ortamında kurulumu kolaylaştırır ve basit montajı onu herhangi bir proje için pratik bir seçenek haline getirir.
3. Geçimsiz tasarımı ve basit kurulumu, onu herhangi bir bina çabası için uygun bir seçenek haline getirir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Giriş Voltajı (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 150lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| Malzeme | ADC12 Kalıplı Alüminyum |
| Sürücü | Normal sürücü veya Meanwell sürücüsü |
| Özellik | Flicker Free |
Ayrıntılı görüntüler:





Kullanım:

1. Evleri ve işletmeleri daha güvenli hale getirmek için tasarlanmış aydınlatma cihazları
2. Spor stadyumlarındaki aydınlatmayı iyileştirin, böylece insanlar daha iyi görebilir ve izlerken daha iyi zaman geçirebilir.
3. İş ve özel mülkler için açık hava aydınlatma seçeneklerimiz, işleri daha kolay görmeyi ve daha iyi görünmeyi kolaylaştırır.
4. Hem arabalar hem de yürüyen insanlar için güvenli ve kolay hale getiren aydınlatma ile park alanları.
