Ürün Açıklaması
Mükemmel ışık dağılımına ve küçük tasarıma sahip dış mekan LED aydınlatma armatürü. Tasarım hedefi, tekdüzelik, yansıma önleyici, verimlilik ve estetik- ile yüksek-parlaklıkta aydınlatmadır. LED ayakkabı kutusu ışıkları, ticari otopark aydınlatma düzenlerinde projektörlerden daha iyi performans gösterir. Hassas optik kontrolü, aydınlatma kalitesini, görsel konforu ve enerji verimliliğini artırarak onu modern akıllı ve yeşil binalar için seçilen aydınlatma çözümü haline getiriyor.

1. Süper parlak 3030 SMD, 150lm/w'ye kadar süper parlak; düşük lümen bozulması
2.IP65 tasarımı, en kaliteli alüminyum radyatör, mükemmel dağılım, daha uzun ömür.
3. Yüksek kaliteli döküm alüminyum, daha güçlü gövde.
4.Fotosel ve hareket sensörü opsiyoneldir.
ÜrünlerŞartname
| Nominal Güç | 300W |
| Giriş Gerilimi | AC100-277V, 50/60Hz;0,37A(220v'de); Seçenek için 347v/480v |
| PF: | >0.97 |
| IP Sınıfı: | IP66 |
| LED çip | SMD3030 LED'i |
| Işık Verimliliği | 140-150 lm/ağ |
| Renk Sıcaklığı | 2700-7000k |
| CRI | >70Ra veya 80Ra |
Ürünler Dekuyruklar




ÜrünlerUygulamalar
Yeraltı otoparkları ve garajlar: En önemli uygulama alanları olup, şerit ve park alanlarının aydınlatılmasında kullanılır.
Açık otopark: Aydınlatma direkleri üzerine monte edilerek açık otoparkın aydınlatılmasını sağlar.
Benzin istasyonu tavanı: Düzgün ve göz kamaştırmayan- bir aydınlatma gerektirir.
Fabrika atölyeleri ve lojistik depoları: Tekdüze ve kapsamlı aydınlatma gerektiren kapalı alanlar.
Spor salonları ve sergi merkezleri: Ekli otoparklar veya iç geçitler için aydınlatma.

Şirketimiz



