
- Özellikler
1. Enerji Verimliliği: Peyzaj ışıklarının enerji verimliliği olağanüstüdür ve yüksek elektrik masrafları endişesi olmadan faydalarından yararlanmanızı sağlar. Geleneksel ampullerden önemli ölçüde daha az elektrik kullanan LED ampuller kullanırlar.
2. Uzun Ömür: Peyzaj aydınlatmasının bir diğer olağanüstü özelliği de uzun ömürleridir. Bu lambalar, LED teknolojisiyle donatıldığında etkileyici bir şekilde 50,000 saat veya daha uzun süre çalışma potansiyeline sahiptir. Bu, ampullerin sık sık değiştirilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir, bu da size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.
3. Tasarım Çeşitliliği: Peyzaj aydınlatmaları, tarzınızı ve tercihlerinizi tamamlayacak ideal ışığı kolayca bulabilmenizi sağlayacak şekilde çeşitli renk, şekil ve tasarımlarda mevcuttur. Ayrıca, aydınlatmayı en çok ihtiyaç duyduğunuz yere yerleştirmenizi sağlayan çok sayıda montaj seçeneği vardır.
- Şartname
| Ürün adı | Süper İnce Su Geçirmez LED Projektör |
| Ürün modeli | SU-FAK30GY |
| Mevcut watt | 30 Watt |
| Boyut |
135X 113,8X 25mm |
| Giriş voltajı | 85-265V AC veya 100-277V AC 50Hz/60Hz |
| Sürücü | DOB doğrusal AC çalışma çözümü |
| LED Tipi | SMD2835 yüksek lümen LED San an markası |
| Işık verimliliği | 90-100m/W |
| Renk |
Beyaz, Sıcak Beyaz, Soğuk Beyaz, Kırmızı, Yeşil, Mavi |
| Renk sıcaklığı | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapak |
| Dalgalanma koruması | 2KV |
| UGR | UGR<19 optional |
| Konut rengi | Siyah |
| Kablo uzunluğu | 3x0.75mm2 PVC kablo 50CM |
| CRI | 80-83 |
| PF | >0.9 |
| Koruma seviyesi | IP66 (cam özelleştirilebilir) |
| Işın açısı | 120 derece |
| Çalışma sıcaklığı | -25 ~ 50 derece |
- Daha fazla detay


- Uygulamalar
- Şirketimiz


